Krisztofer Mészáros zdobył jeden złoty i jeden srebrny medal, a Csenge Bácskay zdobył jeden srebrny medal na zawodach Pucharu Świata dla gimnastyków w Tel Awiwie.

Z informacji węgierskiego związku wynika, że ​​w sobotni wieczór Mészáros triumfował w parkiecie, zajmując drugie miejsce na koniu z łękami.

Parkiet zakończył się dla mnie z wynikiem 14.550 punktów, byłem zadowolony z pierwszego miejsca. Długo nie mogłem tego zrobić, bo po szybkiej zmianie ubrania rozpoczął się finał końskiego zamachu, na którym skończyłem z 13.950 i srebrem"

- ocenił Krisztofer Mészáros, który pięć razy na sześć dotarł do finału.

Bácskay wystąpiła w sobotę w dwóch finałach i zdobyła srebrny medal w skokach. W finale half-baru zajął siódme miejsce, między innymi dlatego, że sprzęt się poluzował, co przysporzyło problemów węgierskiej gimnastyczce i tym, którzy podobnie jak on znaleźli się w drugiej grupie finału.

Wśród mężczyzn Balázs Kiss był czwarty na ringu, Molnár Botond był piąty na parkiecie, a Makai Lilla zajął ósme miejsce w biegu przez płotki kobiet.