Freiburg wrócił z dwubramkowego deficytu, aby wyrównać u siebie bramkami Rolanda Sallaia, a następnie wygrał w dogrywce z Lens w drugim meczu pojedynku i awansował do 1/8 finału, a także dzięki bezbramkowemu remisowi na wyjeździe w pierwszym meczu awansowali do piłkarskiej Ligi Europy.

Goście objęli prowadzenie po błędzie bramkarza już po zaledwie pół godzinie, a przed przerwą Elye Wahi rozpoczął piłką z przodu, którą przechwycił z prawej strony i przeniósł nad bramkarzem. Freiburg atakował dużo, ale bezskutecznie.

W drugiej połowie Sallai wpadł na bramkę, napastnik reprezentacji Węgier po rzucie wolnym z lewej strony z dużą siłą posłał odbijającą się piłkę do bramki, która po kilku zmianach kierunku znalazła się w siatce . Sallai również strzelił gola w dogrywce, także po próbie przed bramką.

Strzelił z 12 metrów, a zabawka ponownie zmieniła kierunek i znalazła drogę do bramki.

W dogrywce do bramki trafił Austriak Michael Gregoritsch, Sallai musiał walczyć z jednym z obrońców, aby dostać się na pozycję. Węgierski zawodnik został zmieniony po pierwszej połowie dogrywki, na boisku nie pojawił się drugi z węgierskich zawodników reprezentacji Niemiec, Attila Szalai.

Po porażce u siebie 4:2 Braga zakończyła dziewięćdziesiąt minut wynikiem 2:0 jako goście Qarabag, ale w dogrywce gospodarze, którzy od 57. minuty grali z przewagą mężczyzn, strzelili dwa gole. podczas gdy goście strzelili tylko jednego, to azerska drużyna ruszyła dalej.

Po trzybramkowym zwycięstwie u siebie Milan walczył o awans po niewielkiej porażce z Rennes, a zwycięstwo 2:1 u siebie wystarczyło Benfice, która zremisowała w Tuluzie.