A Ferencváros az utolsó pillanatban gólt szerezve 2-1-re győzött csütörtökön a szerb Cukaricki vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga ötödik fordulójában, így továbbra is a továbbjutást jelentő második helyen áll a csoportjában.

A belgrádi csapat váratlanul vezetést szerzett a 10. percben Luka Adzic találatával, a zöld-fehérek pedig csak a hajrában tudtak egyenlíteni Kristoffer Zachariassennek köszönhetően. Amikor már úgy tűnt, marad a pontosztozkodás, Aleksandar Pesic lőtt bombagólt a 98. percben.

A Ferencváros két hét múlva az utolsó fordulóban az éllovas és már továbbjutott olasz Fiorentinát fogadja. A magyar bajnok sikerrel csoportelsőként a nyolcaddöntőbe lépne, míg egy ponttal játszania kellene a 16 közé kerülésért az Európa-liga egyik csoportharmadikjával, vereség esetén pedig még kieshet.

Címlapkép: Sigér Dávid, Kristoffer Zachariassen és Mohammad Abu Fani, (b-j), a gyõztes Ferencváros játékosai a Konferencia-liga csoportkörének ötödik fordulójában játszott Cukaricki – Ferencvárosi TC mérkõzés után a szerbiai Leskovacban 2023. november 30-án. Cukaricki-Ferencvárosi TC 1-2.