A miniszterelnök újabb hírlevelet küldött a digitális polgári körök tagjainak. Orbán Viktor az aktuális politikai témák mellett arra is felhívta a figyelmet, hogy elindult a visszaszámlálás, nyolc nap múlva indul az Otthon Start Program.
Orbán Viktor
Már a balos Idea Intézet szerint is Orbán Viktorról szólt ez a nyár
Egyre több jel mutat arra, hogy összeomlik a baloldali kutatócégek által épített Tisza-mítosz: miután a Publicus Intézet vezetője elismerte, hogy Magyar Péteréket felül, a Fideszt pedig alul mérték, Böcskei Balázs, az Idea Intézet stratégiai igazgatója fejtette ki, hogy a kormánypártok javára változhat a közhangulat, s ezt a tendenciát legfrissebb mérésük is alátámasztja. Böcskei arról beszélt, hogy a nyár Orbán Viktor miniszterelnökről szólt, a Fideszt pedig tovább erősíthetik a kormányzati intézkedések.
Orbán Viktor rendkívüli bejelentést tett a Barátság kőolajvezetékről
Nem lesz titkos randevú – üzente a miniszterelnök a Harcosok Klubja tagjainak. „Még 9 nap és start. Albérlet helyett saját otthon” – így kezdődik Orbán Viktor legújabb, a Harcosok Klubjának írt levele. A megjegyzéssel a kormányfő a hamarosan induló Otthon Start Programra utalt. A Barátság kőolajvezeték újabb megrongálása kapcsán Orbán … Olvass tovább
Elkészült Orbán Viktor győzelmi terve
„Győzelmi terv 2026. Estére ez is elkészült“ – írta Orbán Viktor miniszterelnök, aki a közösségi médiában egy vendéglőben készült fotót is megosztott. A kormányfő bejegyzésével arra utalt, hogy Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója Magyar Péter újabb hazugságát leplezte le pénteken. Ugyanis a Tisza Párt elnöke valótlanul állította, hogy a … Olvass tovább
Ukrán beismerés: a Barátság vezeték elleni támadásokkal zsarolják Magyarországot
Immár háromszor érte csapás a Barátság kőolajvezetéket, amely Magyarország és Szlovákia energiaellátásának egyik fő pillére. A támadás egyértelműen politikai üzenetet hordoz: Ukrajna Orbán Viktor vétójára válaszol így az uniós csatlakozási tárgyalások körüli vitában. Az Ukrajna által végrehajtott támadás a Barátság kőolajvezeték ellen új szintre emelte a magyar–ukrán feszültséget. A vezeték, … Olvass tovább
Trump válaszolt Orbán Viktor levelére a Barátság kőolajvezeték támadása után
Az ukránok rendre szétlövik a Barátság kőolajvezetéket. Ezt tették az Északi Áramlattal is. Ott is kiderült az igazság. A magyar miniszterelnök a támadás kapcsán levelet írt az amerikai elnöknek. Donald Trump kiállt a magyarok mellett. Szomszédunkban háború van, ha valaki azt hitte, hogy ez valahol a messzeségben történik, a Munkács … Olvass tovább
Orbán Viktor intézkedett a Munkácsot ért orosz támadás kapcsán
A mai kormányülésen áttekintettük a Munkácsot ért orosz rakétatámadás következményeit – írta legfrissebb bejegyzésében a miniszterelnök. A kormányfő közölte: utasította a belügyminisztert, hogy készítse fel a debreceni és nyíregyházi kórházat a sebesültek fogadására, azonban erre nem volt szükség. „Szijjártó Péter egyeztetett a kárpátaljai magyarok képviselőivel, akiknek szintén felajánlottuk a magyar … Olvass tovább
Nyáron sincs megállás
„Munkában a kormány. Nyáron sincs megállás” – közölte Facebook-posztjában Orbán Viktor. A nyári időszak ellenére folyamatos a kormányzati munka – erről Orbán Viktor számolt be Facebook-oldalán. A miniszterelnök bejegyzésében röviden úgy fogalmazott: „Munkában a kormány. Nyáron sincs megállás.” A kormányfő a poszthoz több fényképet is csatolt, amelyeken a kabinet tagjai … Olvass tovább
Szijjártó Péter: Nem volt telefon (videóval)
A Harcosok órája csütörtöki vendége a magyar külgazdasági és külügyminiszter volt, aki beszélt az orosz–ukrán csúcsról és arról is, hogy Budapest adhat-e otthont Moszkva és Kijev tárgyalásának. Szijjártó Péter elmondta azt is, hogy kik jelentik a legnagyobb veszélyt a békefolyamatra. Annak kapcsán, hogy Budapest lehet-e a házigazdája az orosz-ukrán csúcstalálkozónak, … Olvass tovább
Kapu Tibor és Farkas Bertalan kapta meg idén a Szent István-rendet (videóval)
Farkas Bertalan és Kapu Tibor vehette át a Magyar Szent István Rend kitüntetést az augusztus 20-i állami ünnep alkalmából Sulyok Tamás köztársasági elnöktől szerdán a Sándor-palotában. A Magyar Szent István Rendet évről évre Magyarország legmagasabb rangú elismeréseként adjuk át, az idei évben pedig a magyar űrhajózás két kiválóságának szeretnénk kifejezni, … Olvass tovább